Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kilka tygodni temu zgłosiła się do nas Agnieszka i podarowała nam kilkadziesiąt par, ręcznie robionych kolczyków, mówiąc “Zróbcie z tym coś dobrego”. Pomyślałyśmy wtedy, że to wielka odpowiedzialność, a zarazem ogromne wyróżnienie. Agnieszka biżuterię robi sama i patrząc na efekt, jedno jest pewne – wkłada w to całe swoje serce.

Kilka par kolczyków pojechało już jako prezent dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Żarach.

Kolejne pary postanowiłyśmy przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dlatego można je było wylicytować w Przedszkolu nr. 3 imienia WOŚP w Żarach.

Zobaczcie co jeszcze działo się w Żarach z okazji 28 Finału WOŚP  https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/26553,juz-w-niedziele-final-wosp?fbclid=IwAR3KNLc0jHj8FlESguwAxiWBzaikLZos_YYACx7eSc6Y96oL4I–OhbB3Fo

 

Z piękną biżuterią pojechałyśmy 12 stycznia do Żagania, gdzie Kinga Borkowska nasza zaprzyjaźniona stylistka, w ramach wsparcia Orkiestry, udzielała paniom konsultacji na temat typu kolorystycznego urody oraz  przeprowadzała analizy sylwetki. Kolczyki dopasowane do kształtu swojej twarzy, można było nabyć za datek do puszki WOŚP. Było dużo radości z pomagania i mnóstwo kobiecej energii, czyli to co lubimy najbardziej.

Aga, Kinga dziękujemy bardzo!!!

 

Please follow and like us: