Noworoczne Warsztaty Jeszcze Bliżej

Pomysł na wspólny, noworoczny wyjazd z Fundacją “Bliżej Kobiet” zrodził się jak zawsze, spontanicznie. W myśl zasady króla Juliana “Zróbmy to szybko, zanim okaże się, że to bardzo …” natychmiast przeszłyśmy do działania. Wybór miejsca i daty, kilka szczegółów i ogłoszenie poszło w świat. Dorota zajęła się kwestią organizacyjną – w tym jest mistrzynią, natomiast Mariola snuła wizję i przygotowywała warsztaty dla pań. Lista uczestniczek szybko się zapełniła i tak oto 11 stycznia 2020 roku, o godzinie 10 rano wyruszyłyśmy w stronę pięknego i niesamowicie urokliwego miejsca.

Do naszej dyspozycji była piękna sala taneczna, która posłużyła nam za miejsce naszych warsztatów. Dziewczyny szybko zdjęły buty i rozsiadły się wygodnie, a potem…. Działa się magia. W cudownej atmosferze, pełnej życzliwości, zaufania i wsparcia, zamknęłyśmy stary rok, porzuciłyśmy stare troski i zmartwienia. Wszystko po to, żeby skupić się na marzeniach i planach na bieżący rok. Uczestniczki stworzyły piękne mapy marzeń, barwne i uwzględniające wszystkie najważniejsze aspekty naszego życia. W miedzy czasie były poruszające wyznania, zwierzenia, śmiałe plany i mnóstwo, mnóstwo radości i uśmiechu. Pięknie było!

Dzień zaplanowałyśmy tak, żeby był również czas na masaże i relaks w jacuzzi. Po kolacji zebrałyśmy się wszystkie przy kominku i to tam zakończyłyśmy dzień pełen wrażeń.

Nazajutrz przed i po śniadaniu, Dorota zrobiła chętnym paniom piękne sesje portretowe. Wyszło jak zawsze doskonale. Na koniec wspólny spacer nad jezioro i ciepłe pożegnanie.

Dziękujemy bardzo za pomoc pracownikom http://dworkolesin.pl oraz pani Agnieszce z Kawiarenki za zaopatrzenie nas w pyszne bułeczki do kawy.

Przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim uczestniczkom naszego wyjazdu. Dziękujemy za Wasze zaufanie i otwartość, za stworzenie pięknej atmosfery podczas całego wyjazdu. Dziękujemy za każde dobre słowo, każdy uśmiech i otwarte serca. Do zobaczenia!

 

Please follow and like us: